Merimar, Vaše zlatníctvo

O nás

O nás

doveryhodna-firma
expedicia
KVALITANiečo málo o nás
  • Sme rodinná firma s hlboko zakorenenou tradíciou v šperkárstve. Zlatníctvo MeriMar, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2001. Sme dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorej hlavnou zásadou je férové jednanie s klientom. Za 22 rokov na trhu sme sa najmä vďaka Vám, našim verným zákazníkom, rozšírili ponuku zlatého tovaru i o šperky zo striebra, a drahých kameňov a doplnili aj o mnohé služby pre Vás. Našim cieľom je zabezpečiť kvalitný sortiment výrobkov pre našich zákazníkov a keďže prioritou pre nás zostáva vaša spokojnosť, môžete si náš tovar pred zakúpením naživo obzrieť podľa špecifického kódu naživo v našej kamennej predajni.
Puncový úrad
  • Sme riadne registrovaný Puncovým úradom Slovenskej Republiky, v zozname podnikateľov s drahými kovmi. Všetok zlatý tovar ktorý ponúkame, rovnako aj strieborné šperky tak, ako to určuje zákonník SR, prešiel kontrolou Puncového úradu a je opuncovaný platnými puncovými značkami.
Šperky na mieru
  • Okrem sprostredkovania hotových zlatých výrobkov, ponúkame i úpravu šperkov podľa možností a podľa potreby zákazníkov. V niektorých prípadoch ponúkame i výrobu šperkov na mieru podľa požiadaviek, po dohode s klientom.
Ďalšie služby
  • Doplňujúcimi službami sú gravírovanie, tiež rýchlooprava šperkov, či iných drobných kovových predmetov laserovou technológiou, nastrelovanie náušníc, výkup zlata, výmena starého zlata za nové, výmena bateriek do hodiniek, ktoré nepotrebujú tlakovú skúšku vodotesnosti – používame Švajčiarske baterky značky Renata, a nakoniec i výmena remienkov na hodinky.
Naše hodnoty
  • Ústretovosť a seriózny prístup voči zákazníkom je samozrejmosťou. O dôveryhodnosti našej firmy svedčia spokojní, verní zákazníci i platný CERTIFIKÁT DÔVERYHODNÁ FIRMA udelený spoločnosťou – Centrum výskumu názorov zákazníkov, s.r.o.
Systém odmeňovania
  • Radi odmeňujeme našich verných zákazníkov, preto sme sa rozhodli vytvoriť systém pre odmeňovanie, v ktorom bude konkrétnemu zákazníkovi udelený kód s platnou zľavou na ďalší nákup, či doplnkovou službou zadarmo.