Merimar, Vaše zlatníctvo

Gravírovanie

Gravírovanie

Do šperkov zakúpených u nás, máte jeden gravír zadarmo. Gravírujeme priamo v predajni. Jednoduchšie gravírovanie (písmenko, číslo, slovo) robíme aj na počkanie.

Gravírujeme do zlata, striebra a ako máloktoré zlatníctvo aj do ocele a do skoro všetkých kovov na trhu. Tiež je možné gravírovať do niektorých druhov plastov (kryty na telefón a podobne). Naše skúsenosti potvrdzujú že každý predmet z takéhoto materiálu získa po takejto úprave osobný a originálny vzhľad. 

Ak máte záujem o naše služby gravírovania, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, cez e-mail alebo osobne v našej kamennej predajni. Na základe našich skúseností sme ochotní prijať akýkoľvek návrh.

Gravírujeme do: 

prsteňov, náramkov, obrúčok, retiazok, pier, zbraní, hodiniek, kľúčov, kľúčeniek, nožov, USB kľúčov a veľa iného…

Používame špičkovoú laserovú technológiu pri ktorej si viete vybrať z niekoľkých stoviek druhov písma. Aj keď ste náročný a nevyberiete si z našej širokej ponuky písma, môžete si vybrať vlastný typ a po dohode vám urobíme gravír presne podľa vašich predstáv a očakávaní.

Cena za jeden gravír sa účtuje sumou od 5€, cena sa odvíja od náročnosti vašich požiadaviek. V prípade gravírovania viacerých kusov cena dohodou.

Viac z našej práce si môžete pozrieť aj na Facebooku alebo Instagrame